Pompa Ciepła Tyczyn

Eco-Sol – profesjonalny instalator pomp ciepła
w Tyczynie

Oferujemy bezpłatne konsultacje i wyceny montażu pomp ciepła – również w ramach rządowych programów dotacyjnych.
Realizujemy montaż urządzeń w Tyczynie, działamy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Instalujemy pompy ciepła uznanych światowych marek.

Dla mieszkańców Tyczyna oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji i wyceny projektu,
która obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię cieplną, jak i dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu. Zapraszamy do kontaktu.

Pompa ciepła w Tyczynie – czy się opłaca?

pompa ciepła
Pompa ciepła to funkcjonalny i ekonomiczny sposób na ogrzewanie domu bazujący na wykorzystaniu energii odnawialnej. Pompy ciepła są w stanie transferować energię ciepną do wnętrza budynku nawet przy skrajnie niskich temperaturach. Tyczyn ze względu na swoje położenie geograficzne (podobnie jak większość miejscowości w województwie podkarpackim ) znajduje się w strefie klimatycznej ze średnią roczną temperaturą na poziomie 7.3 °C co umożliwia efektywną pracę pomp ciepła. Pompa ciepła zainstalowana w domu może zasilać zarówno centralne ogrzewanie jak i instalację przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Szybko rosnące koszty ogrzewania z użyciem paliw stałych sprawiają, że montaż pompy ciepła to obecnie doskonała inwestycja umożliwiająca duże oszczędności na przyszłych wydatkach na ogrzewanie. 

Montaż pompy ciepła Tyczyn – ile kosztuje?

Koszt montażu pompy ciepła zależy od kilku czynników – składają się na nie niego parametry techniczne budynku, jego kubatura oraz położenie geograficzne (strefa klimatyczna) – dodatkowym czynnikiem jest zakres integracji pompy ciepła z innymi instalacjami w obiekcie (obiegi C.O. , instalacja C.W.U. , szczytowe źródło ciepła, instalacja solarna czy fotowoltaika). Ostatecznym czynnikiem decydującym o cenie jest wartość samego urządzenia zależna od producenta, modelu i maksymalnej mocy.
Nasza bezpłatna konsultacja projektu  pozwala oszacować całkowitą wartość dostawy i montażu pompy ciepła – zapraszamy do kontaktu.

montaż pompy ciepła

Dotacja na pompę ciepła Tyczyn

Dotacja na pompę ciepła w nowym budynku

moje ciepło - program dofinansowania pomp ciepła
Wyposażenie domu w pompę ciepła wiąże się z większym wydatkiem niż instalacja tradycyjnych źródeł ciepła, dla mieszkańców Tyczyna dostępny jest rządowy program “Moje Ciepło” pozwalający na uzyskanie dotacji – dofinansowania do zakupu i montażu pompy ciepła w nowych budynkach.
Głównym celem programu jest promowanie odnawialnych źródeł energii, minimalizowanie użycia źródeł ciepła bazujących na paliwach stałych – zatem program nie tylko pozwala na oszczędności na etapie inwestycji, ale i również przyczynia się do poprawy jakości powietrza – również w .
Wnioski o dotacje można kierować do WFOŚiGW drogą elektroniczną. Możliwe jest również zlecenie całego procesu od skompletowania dokumentacji, przez składanie wniosku aż do montażu i uruchomienia urządzenia. Kliknij i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła.

Dotacja na pompę ciepła w modernizowaym budynku

logo czyste powietrze, zdrowy wybór

Pompa ciepła Tyczyn – wycena on-line

Wycena projektu na montaż pompy ciepła wymaga podania kliku szczegółów odnośnie planowanej inwestycji,
na ich podstawie będziemy mogli dobrać optymalne rozwiązanie.

Pompy ciepła - więcej informacji

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami