Pompy ciepła Jarosław

Eco-Sol – profesjonalny instalator pomp ciepła
w Jarosławiu

Oferujemy bezpłatne konsultacje i wyceny montażu pomp ciepła – również w ramach rządowych programów dotacyjnych.
Realizujemy montaż urządzeń w Jarosławiu, działamy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Instalujemy pompy ciepła uznanych światowych marek.

Dla mieszkańców oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji i wyceny projektu,
która obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię cieplną, jak i dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu. Zapraszamy do kontaktu.

Pompa ciepła w Jarosławiu – czy się opłaca?

pompa ciepła
Ogrzewanie to jeden z największych kosztów związanych z utrzymaniem domu nieruchomości. Zwiększająca się świadomość ekologiczna oraz wzrastające ceny energii sprawiają, że coraz więcej osób szuka alternatywnych rozwiązań, które będą zarówno wydajne, jak i przyjazne dla środowiska. Jednym z takich rozwiązań jest pompa ciepła.Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera ciepło z powietrza, ziemi lub wody i przekształca je w ciepło potrzebne do ogrzewania pomieszczeń. Dzięki temu, że wykorzystuje energię odnawialną, jaką jest ciepło z otoczenia, jest rozwiązaniem ekologicznym i tańszym w dłuższej perspektywie czasowej, niż ogrzewanie gazem czy węglem. Szacuje się, że średnia roczna temperatura w Jarosławiu wynosi 8℃, a przy pomocy pompy ciepła nie tylko ogrzejesz pomieszczenia w swoim domu, ale też ciepłą wodę użytkową.

Montaż pompy ciepła Jarosław – ile kosztuje?

Oprócz ekologiczności i oszczędności, pompy ciepła cenione są wiele innych korzyści. Są to między innymi: wysoka wydajność, łatwość obsługi oraz możliwość wykorzystania jednego urządzenia do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Ponadto, instalacja pompy ciepła może przyczynić się do zwiększenia wartości nieruchomości, a modernizację można częściowo sfinansować ze środków z programów rządowych.

Ile to jednak kosztuje? Ostateczna kwota to suma kilku czynników. Jednym z nich jest model, na jaki się zdecydujesz, przy czym moc pompy musi odpowiadać na zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Również warunki obiektu wpływają na koszt inwestycji, a pod uwagę warto wziąć też stopień integracji pompy ciepła z pozostałymi instalacjami (np. fotowoltaiką). Odpowiednio dobrane urządzenie i profesjonalna instalacja pozwolą cieszyć się ciepłem i lepszą jakością życia, bez obciążenia portfela oraz środowiska w Twoim domu w Jarosławiu.

montaż pompy ciepła

Dotacja na pompę ciepła Jarosław

Dotacja na pompę ciepła w nowym budynku

moje ciepło - program dofinansowania pomp ciepła
Wyposażenie domu w pompę ciepła wiąże się z większym wydatkiem niż instalacja tradycyjnych źródeł ciepła, dla mieszkańców dostępny jest rządowy program “Moje Ciepło” pozwalający na uzyskanie dotacji – dofinansowania do zakupu i montażu pompy ciepła w nowych budynkach.
Głównym celem programu jest promowanie odnawialnych źródeł energii, minimalizowanie użycia źródeł ciepła bazujących na paliwach stałych – zatem program nie tylko pozwala na oszczędności na etapie inwestycji, ale i również przyczynia się do poprawy jakości powietrza – również w .
Wnioski o dotacje można kierować do WFOŚiGW drogą elektroniczną. Możliwe jest również zlecenie całego procesu od skompletowania dokumentacji, przez składanie wniosku aż do montażu i uruchomienia urządzenia. Kliknij i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła.

Dotacja na pompę ciepła w modernizowaym budynku

logo czyste powietrze, zdrowy wybór

Pompa ciepła Jarosław – wycena on-line

Wycena projektu na montaż pompy ciepła wymaga podania kliku szczegółów odnośnie planowanej inwestycji,
na ich podstawie będziemy mogli dobrać optymalne rozwiązanie.

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami