Fotowoltaika Sandomierz

Eco-Sol projektuje i wykonuje profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Realizujemy montaż fotowoltaiki w Sandomierzu, działamy na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Bezpłatna konsultacja projektu obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię, dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu oraz szacowanego uzysku energii.
Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika w Sandomierzu – czy się opłaca?

Fotowoltaika dla klientów Eco Sol

Czy wiesz, że fotowoltaika zainstalowana w okolicy Sandomierza może wyprodukować rocznie nawet 1007 KWh z każdego kilowata mocy nominalnej instalacji? Na tym obszarze województwa świętokrzyskiego panują korzystne warunki pogodowe, co w połączeniu z nowoczesnymi panelami fotowoltaicznymi daje satysfakcjonujące rezultaty! Wykorzystanie energii słonecznej do wytwarzania energii elektrycznej w Sandomierzu jest więc dobrym rozwiązaniem oraz opłacalną i ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii. Warto też pamiętać, że fotowoltaika to inwestycja na długie lata, a jej opłacalność zależy nie tylko od samej instalacji, ale również od kosztów utrzymania i konserwacji paneli fotowoltaicznych przez cały okres eksploatacji.

Instalacja fotowoltaiczna w Sandomierzu – ile kosztuje?

Koszty instalacji paneli fotowoltaicznych zależą od wielu czynników, między innymi od mocy wybranej instalacji, miejscu montażu, rodzaju zastosowanych paneli czy pozostałych komponentów. Dodatkowo, istnieją liczne programy rządowe, które oferują dofinansowanie lub ulgi podatkowe dla osób, decydujących się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych.

Dokładny kosztorys wymaga podania informacji, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny.
Wycena fotowoltaiki

Eco-Sol - profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Sandomierzu

dwie osoby montują panele fotowoltaiczne

Nie ma wątpliwości, że fotowoltaika jest jednym z najczystszych i najbardziej ekologicznych sposobów wytwarzania energii elektrycznej. W porównaniu z tradycyjnymi źródłami energii, takimi jak węgiel czy gaz ziemny, fotowoltaika nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery, co przyczynia się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i redukcji negatywnego wpływu na środowisko. Jest również rozwiązaniem, które pozwala na niezależność energetyczną. Dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych można wyprodukować wystarczającą ilość energii elektrycznej dla swojego domu lub firmy, a nawet sprzedać nadmiar energii do sieci.

Jeśli szukasz fachowców od montaż i uruchamiania instalacji fotowoltaicznych, zapraszamy do Eco-Sol! Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi dla osób prywatnych, firm i zakładów przemysłowych.

osoba wypełniająca internetowy wniosek o dotację

Fotowoltaika - realizacje

Doświadczenie Eco-Sol jako wykonawcy obejmuje blisko sto wykonanych instalacji – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z ostatniego okresu.

Więcej zdjęć z wykonanych instalacji publikujemy w dziale

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami