Fotowoltaika Jarosław

Eco-Sol projektuje i wykonuje profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Realizujemy montaż fotowoltaiki w Jarosławiu,
działamy na terenie całego województwa podkarpaciego.

Bezpłatna konsultacja projektu obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię, dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu oraz szacowanego uzysku energii.
Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika w Jarosławiu – czy się opłaca?

Fotowoltaika dla klientów Eco Sol

Ekologiczna energia ze słońca cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie w czasach, gdy ceny za prąd stale rosną. Instalacje fotowoltaiczne można spotkać w wielu firmach i gospodarstwach domowych w Jarosławiu. Ta miejscowość położona w województwie podkarpackim ma doskonałe warunki do funkcjonowania tego typu nowoczesnych urządzeń. Instalacje w Jarosławcu mogą wyprodukować rocznie nawet 1200 KWh (kilowatogodzin) z każdego kilowata mocy nominalnej instalacji – to bardzo dobry wynik! Dlatego jeśli mieszkasz w tej miejscowości, koniecznie rozważ montaż paneli fotowoltaicznych.

Instalacja fotowoltaiczna w Jarosławiu – ile kosztuje?

Wpływ na koszt instalacji fotowoltaicznej ma oczywiście wybrany typ paneli, moc instalacji, wybrane komponenty dodatkowe oraz miejsce montażu, czyli grunt lub dach. Cena wdrożenia takiego rozwiązania waha się między kilkoma a kilkunastoma tysiącami złotych. Na szczęście można korzystać z wielu programów rządowych i dotacji, które mogą pokryć część inwestycji. Do popularnych programów zalicza się: Mój Prąd, Czyste Powietrze, Czyste Powietrze Plus, Stop Smog, Agroenergia, Zielona energia w gospodarstwie rolnym i Energia Plus.

Dokładny kosztorys wymaga podania informacji, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny.

Wycena fotowoltaiki

Eco-Sol - profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Jarosławiu

dwie osoby montują panele fotowoltaiczne

Możliwość pozyskania prądu ze słońca to kusząca propozycja szczególnie w obliczu rosnących cen energii elektrycznej. Aby jednak fotowoltaiki spełniła swoją funkcję musi być odpowiednio dobrana i zamontowana, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. W Eco-Sol oferujemy kompleksowe usługi związane z doradztwem, montażem i uruchamianiem instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy wdrożyć fotowoltaikę na dachu lub gruncie w gospodarstwach domowych, a także firmach i zakładach.

Dodatkowo, wspieramy przy składaniu wniosków o dotacje i dopełnianiu wszelkich formalności. Serdecznie zachęcamy do współpracy mieszkańców Jarosławca i okolicznych miejscowości. Skontaktuj się z nami już dziś!
osoba wypełniająca internetowy wniosek o dotację

Fotowoltaika - realizacje

Doświadczenie Eco-Sol jako wykonawcy obejmuje blisko sto wykonanych instalacji – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z ostatniego okresu.

Więcej zdjęć z wykonanych instalacji publikujemy w dziale

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami