Pompy ciepła Sanok

Eco-Sol – profesjonalny instalator pomp ciepła
w Sanowie

Oferujemy bezpłatne konsultacje i wyceny montażu pomp ciepła – również w ramach rządowych programów dotacyjnych.
Realizujemy montaż urządzeń w Sanoku, działamy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Instalujemy pompy ciepła uznanych światowych marek.

Dla mieszkańców oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji i wyceny projektu,
która obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię cieplną, jak i dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu. Zapraszamy do kontaktu.

Pompa ciepła w Sanoku – czy się opłaca?

pompa ciepła

Pompy ciepła to coraz popularniejsze rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że korzystanie z naturalnego źródła energii cieplnej, jakim może być powietrze czy grunt, to nie tylko oszczędność finansowa, ale także dbałość o środowisko. Właśnie dlatego firma Eco-Sol proponuje szeroką ofertę ekologicznych źródeł ogrzewania. Razem z nami wybierzesz model dostosowany do potrzeb Twojego domu w Sanoku, gdzie średnia roczna temperatura wynosi 7.6 °C.

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła? Przede wszystkim ze względu na jej uniwersalność i oszczędność wynikającą z użytkowania. Pompę ciepła możesz wykorzystać do ogrzewania budynku, ale również do podgrzewania wody użytkowej. Co więcej, urządzenie to nie tylko działa w sposób ekonomiczny, ale także przyjazny dla środowiska. Nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. Pompy ciepła możemy zainstalować zarówno w nowo budowanym domu, jak i w już istniejącej konstrukcji.

Montaż pompy ciepła Sanok – ile kosztuje?

To, ile będzie kosztować inwestycja w montaż pompy ciepła, uzależnione jest od kilku kwestii. Jedną z nich jest wybór typu pompy, a proponujemy ich kilka: powietrze-woda, pompy gruntowo-wodne, a także powietrze-powietrze.

Wszystkie modele (pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, cenionych producentów) charakteryzują się wysoką jakością wykonania, doskonałą trwałością oraz energooszczędnością. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami. Oferujemy również fachową instalację, serwis oraz wsparcie techniczne.

Chcąc ocenić ogólny koszt inwestycji, należy pod uwagę wziąć potrzeby domowników, do których dopasowuje się pompę o określonych parametrach, a przede wszystkim o mocy odpowiadającej na zapotrzebowanie. Nie bez znaczenia jest także to, jak bardzo chcemy zintegrować pompę ciepła z pozostałymi instalacjami w domu, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu wykonania wyceny usługi. Zapraszamy Klientów z całego Sanoka i okolic!

montaż pompy ciepła

Dotacja na pompę ciepła Sanok 

Dotacja na pompę ciepła w nowym budynku

moje ciepło - program dofinansowania pomp ciepła
Wyposażenie domu w pompę ciepła wiąże się z większym wydatkiem niż instalacja tradycyjnych źródeł ciepła, dla mieszkańców dostępny jest rządowy program “Moje Ciepło” pozwalający na uzyskanie dotacji – dofinansowania do zakupu i montażu pompy ciepła w nowych budynkach.
Głównym celem programu jest promowanie odnawialnych źródeł energii, minimalizowanie użycia źródeł ciepła bazujących na paliwach stałych – zatem program nie tylko pozwala na oszczędności na etapie inwestycji, ale i również przyczynia się do poprawy jakości powietrza – również w .
Wnioski o dotacje można kierować do WFOŚiGW drogą elektroniczną. Możliwe jest również zlecenie całego procesu od skompletowania dokumentacji, przez składanie wniosku aż do montażu i uruchomienia urządzenia. Kliknij i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła.

Dotacja na pompę ciepła w modernizowaym budynku

logo czyste powietrze, zdrowy wybór

Pompa ciepła Sanok – wycena on-line

Wycena projektu na montaż pompy ciepła wymaga podania kliku szczegółów odnośnie planowanej inwestycji,
na ich podstawie będziemy mogli dobrać optymalne rozwiązanie.

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami