Fotowoltaika Tarnów

Fotowoltaika w Tarnowie stale zyskuje na popularności, dlatego jeżeli szukasz sprawdzonej firmy realizującej instalacje, doskonale trafiłeś! Eco-Sol to specjaliści w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Dobieramy optymalne rozwiązania, projektujemy i wykonujemy montaż fotowoltaiki na miarę potrzeb. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji projektu i zrealizuj z nami swoją inwestycję w fotowoltaikę. Sprawdź, dlaczego warto zrobić to z nami!

Bezpłatna konsultacja projektu obejmuje zarówno oszacowanie realnego zapotrzebowania domu na energię, dobór odpowiednich urządzeń oraz przygotowanie kosztorysu oraz szacowanego uzysku energii.
Zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika w Tarnowie – czy się opłaca?

Fotowoltaika dla klientów Eco Sol

Jeżeli zastanawiasz się, czy fotowoltaika na tych terenach w ogóle się opłaca, poznaj nasze dane. Warunki pogodowe dla tej części Małopolski są wyjątkowo korzystne, nie bez powodu Tarnów określany jest mianem polskiego bieguna ciepła. Dlatego warunki funkcjonowania są świetne dla:

  • przydomowych mikroinstalacji,
  • instalacji dla zakładów pracy i firm,
  • farm solarnych na skalę przemysłową.

Statystyki wskazują, że z każdego kilowata mocy nominalnej instalacji można uzyskać w ciągu roku nawet 1046 kilowatogodzin, co jest świetnym wynikiem.

Instalacja fotowoltaiczna w Tarnowie – ile kosztuje?

Mikroinstalacje przydomowe nie muszą być kosztowne. Ceny fotowoltaiki zaczynają się już od kilku-kilkunastu tysięcy złotych. Wiele zależy od ich:

  • mocy nominalnej,
  • typu paneli i inwertera,
  • miejsca i sposobu montażu,
  • możliwości uzyskania dotacji, dofinansowania.

Tym samym planując instalację fotowoltaiczną w Tarnowie, aby uzyskać szacunkowy kosztorys, powinieneś podać szereg informacji. Skorzystaj z naszego formularza wyceny, a przygotujemy dla Ciebie niezbędne wyliczenia.

Dokładny kosztorys wymaga podania informacji, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny.

Wycena fotowoltaiki

Eco-Sol - profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Tarnowie

dwie osoby montują panele fotowoltaiczne

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, dlatego z przyjemnością zajmiemy się znalezieniem najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Proponujemy kompleksowe usługi związane z fotowoltaiką na terenie miasta Tarnów, jak i całej Małopolski i Podkarpacia. Projekt, montaż, uruchomienie, a także wsparcie w uzyskaniu dotacji – sprawdź pełną ofertę, kontaktując się z nami.

Dla mieszkańców Tarnowa którzy zamierzają przy finansowaniu instalacji skorzystać z rządowych programów pomocowych oferujemy pomoc w złożeniu wniosku i przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności.
osoba wypełniająca internetowy wniosek o dotację

Fotowoltaika - realizacje

Doświadczenie Eco-Sol jako wykonawcy obejmuje blisko sto wykonanych instalacji – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z ostatniego okresu.

Więcej zdjęć z wykonanych instalacji publikujemy w dziale

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami