Niezawodna oraz przyjazna środowisku fotowoltaika – Przemyśl

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji PV w całym województwie podkarpackim. Proponujemy montaż fotowoltaiki, a także fachowe doradztwo w zakresie korzystania z odnawialnych źródeł energii. Zainteresowanym gwarantujemy bezpłatne konsultacje, w ramach których:
  • ocenimy zapotrzebowanie budynku mieszkalnego lub firmowego na energię,
  • wybierzemy odpowiednie podzespoły, takie jak falownik i panele fotowoltaiczne,
  • przygotujemy pełen kosztorys,
  • oszacujemy produkcję prądu oraz opłacalność inwestycji.

W dalszym etapie, po otrzymaniu od Państwa zlecenia, zajmiemy się przygotowaniem projektu. Do naszych obowiązków należeć będzie ułożenie modułów PV, tak, aby zapewnić ich jak największą ekspozycję na słońce, co jest szczególnie istotne zimą. Ofertę kierujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców prowadzących piekarnię, sklep, myjnię samochodową lub zakład produkcyjny. Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych realizacji!

Korzyści wynikające z inwestycji w panele fotowoltaiczne: Przemyśl

Fotowoltaika dla klientów Eco Sol

W ostatnich latach opłaty za energię elektryczną stale wzrastają, co zdecydowanie obciąża domowe oraz firmowe budżety. Doskonałym sposobem na to, aby zyskać niezależność, jest zainwestowanie w panele fotowoltaiczne, które mają wyjątkowo długą żywotność i przez dziesiątki lat będą spełniały swoją funkcję. Wyróżniają się one niskimi kosztami eksploatacyjnymi, ponieważ rzadko wymagają napraw czy wymiany elementów. Pozwalają na korzystanie z odnawialnych źródeł energii, a dodatkowo doskonale współpracują z równie ekologicznymi pompami ciepła. Co ciekawe, za jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów w Polsce uznaje się właśnie okolice Przemyśla. Panele fotowoltaiczne w tym miejscu są bowiem w stanie wyprodukować aż 1043 kWh rocznie dla typowej, przydomowej mikroinstalacji o mocy od 2 do 6 kW. Z tego względu do współpracy zachęcamy właścicieli domów jednorodzinnych oraz obiektów rekreacyjnych na wynajem zlokalizowanych w woj. podkarpackim.

Opłacalność przydomowych lub firmowych instalacji fotowoltaicznych

W Eco-Sol proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników bądź właścicieli firm. Koszt instalacji wynosić może kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, ponieważ zależy od wielu czynników. Na życzenie Klientów przygotowujemy wycenę z uwzględnieniem między innymi mocy modułów czy falownika, jak również lokalizacji paneli fotowoltaicznych – montaż konstrukcji na dachu lub gruncie. Poza tym pomagamy także w procesie pozyskania rządowych dotacji, które mają duże znaczenie dla końcowej wartości instalacji fotowoltaiki. Dla mieszkańców Przemyśla pragnących skorzystać z programu Mój Prąd bądź Czyste Powietrze oferujemy wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności. Zapraszamy!

Dokładny kosztorys wymaga podania informacji, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny.

Wycena fotowoltaiki

Eco-Sol - profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Przemyślu

dwie osoby montują panele fotowoltaiczne

Z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy specjalistami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, stąd z przyjemnością zajmiemy się realizacją najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Oferujemy kompleksowe usługi związane z fotowoltaiką na terenie miasta Przemyśl, jak i całego Podkarpacia. 

Dla mieszkańców Przemyśla którzy zamierzają przy finansowaniu instalacji skorzystać z rządowych programów pomocowych oferujemy pomoc w złożeniu wniosku i przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności.

osoba wypełniająca internetowy wniosek o dotację

Fotowoltaika - realizacje

Doświadczenie Eco-Sol jako wykonawcy obejmuje blisko sto wykonanych instalacji – zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z ostatniego okresu.

Więcej zdjęć z wykonanych instalacji publikujemy w dziale

Eco-Sol pełna oferta

Eco-Sol projektuje instaluje niezawodne instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewczye – łączymy najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (OZE) z nowoczesnymi metodami jej wykorzystania – jako ekologiczne źródło ciepła w systemach ogrzewania budynków. Montujemy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pompy ciepła oraz folie grzewcze realizujące ogrzewanie podczerwienią. Przeprowadzamy pomiary i audyty energetyczne budynków, prowadzimy doradztwo w zakresie termomodernizacji.

Skontaktuj się z nami