Czy ocieplenie klimatu to problem?

Zmiana klimatu jest poważnym zagrożeniem dla ludzi oraz ekosystemu? 🦅🐜🌳
Średnia temperatura Ziemi wzrosła już o 1°C od czasów przemysłowych. Wydaje się to niewiele? Spójrzmy na to patrząc na zmiany, które wystąpią, gdy temperatura wzrośnie jeszcze chociażby o 2°C. 🤔 🤔 🤔
Wzrost temperatury o jeden stopień jest dziesięciokrotnie szybszy od naturalnych procesów i spowodowany jest działalnością człowieka. Przy ociepleniu o 1,5°C może dojść do zachwiania globalnej równowagi systemu klimatycznego. Przy dalszym wzroście średniej temperatury Ziemi grożą nam częstsze powodzie, burze, fale upałów, pożary oraz podnoszenie się poziomu mórz i oceanów. W konsekwencji pojawią się straty ekonomiczne, migracje klimatyczne, łatwiejsze rozprzestrzenianie się chorób, susza, która znacząco wpłynie na jakość i ilość plonów, a co za tym idzie – kryzys rolnictwa.
To My – społeczeństwo, mamy na to wpływ. Wybierając styl życia „zero waste” oraz korzystając z „zielonej energii” możemy zapobiec nadchodzącej tragedii.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o zeroemisyjnych źródłach zasilania – fotowoltaika, pompy ciepła, termomodernizacja budynków i wiele innych! Pomożemy w doborze, wykonamy profesjonalny montaż oraz przebrniemy razem z Wami przez proces składania wniosków o dofinansowanie, by współpraca z zieloną energią była jeszcze bardziej dostępna!
Żyjmy w zgodzie z naturą – Eco Sol.
729 965 340 ☎️ ☎️ ☎️
Skontaktuj się z nami